SEBIK Piotr Kukliński Sp.K.

ul. Przędzalniana 8
15-688 Białystok

tel. 500 242 282

Fernox

Fernox - baner

Fernox

Firma SEBIK Piotr Kukliński jest dystrybutorem produktów marki Fernox na terenie Polski.

O firmie Fernox

Jako światowy lider rynku, uznana marka i pionier w swojej branży, Fernox jest jedynym producentem w branży uzdatniania wody, który może pochwalić się tak dużymi możliwościami w dziedzinie badań i rozwoju.

Innowacyjne produkty firmy – stworzone i wyprodukowane ze szczególną dbałością o ochronę środowiska naturalnego – przyczyniają się do zwiększania wydajności energetycznej, wspomagając działania firm i gospodarstw domowych w celu zmniejszenia ich energochłonności oraz ograniczenia emisji szkodliwych związków.

Zasięg międzynarodowy

Posiadając swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Holandii,, Hiszpanii, Węgrzech, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych, Fernox ma prawdziwie globalny zasięg. Firma ma ugruntowaną pozycję w rozwiązaniach dotyczących uzdatniania wody, akcesoriów, testowania, a także jest w stałym kontakcie z czołowymi fachowcami w dziedzinie centralnego ogrzewania, takimi jak producenci sprzętu, zrzeszenia oraz organy zarządzające. Fernox działa również w dziedzinach instalacji systemów, inżynierii grzewczej oraz gospodarstw domowych.

SEBIK Piotr Kukliński Sp.K.

ul. Przędzalniana 8
15-688 Białystok

tel. 500 242 282