SEBIK Piotr Kukliński Sp.K.

ul. Przędzalniana 8
15-688 Białystok

tel. 500 242 282

O nas

Firma SEBIK Piotr Kukliński powstała w 2013 roku w Białymstoku. Nasza wcześniejsza długoletnia współpraca z firmą Vaillant zaowocowała przyznaniem nam tytułu Regionalnego Koordynatora Serwisu Vaillant i Saunier Duval.
Obecnie prowadzimy działalność handlową oraz prowadzimy serwis Vaillant i Saunier Duval w Białymstoku oraz w całym województwie podlaskim. Nasze referencje obejmują szereg różnorodnych realizacji zarówno w obiektach prywatnych jak i komercyjnych.

Specjalizujemy się w sprzedaży, doborze, serwisie oraz obsłudze urządzeń marek Vaillant i Saunier Duval. Będąc Regionalnym Koordynatorem Serwisu Vaillant i Saunier Duval zobligowani jesteśmy do zachowania najwyższych standardów obsługi Klienta oraz nieustannego podnoszenia naszych kwalifikacji uczestnicząc regularnie w szkoleniach organizowanych przez Grupę Vaillant.

Naszą misję stanowi profesjonalizm w obsłudze i serwisie, ustawiczne podnoszenie jakości naszych usług. Satysfakcja Klientów z efektów naszej pracy jest dla nas najważniejszym wyróżnieniem.

Nasz obszar działania obejmuje całe Podlasie. Praktycznie codziennie docieramy do klientów w takich miastach jak Białystok, Supraśl, Czarna Białostocka, Łomża, Augustów, Suwałki, Supraśl, Bielsk Podlaski, Brańsk, Zambrów, Hajnówka, Sokółka.