SEBIK Piotr Kukliński Sp.K.

ul. Przędzalniana 8
15-688 Białystok

tel. 500 242 282

O firmie Fernox

fernox logoFernox zaistniał jako pierwsza w świecie firma zajmująca się uzdatnianiem wody. Od powstania w 1964 roku, firma charakteryzuje się innowacyjnym, pionierskim podejściem, trwającym po dziś dzień.

Obecnie Fernox prowadzi globalną sprzedaż uznanej gamy czołowych produktów oraz usług na rynku globalnym, będąc marką nr 1 w swojej branży. Produkty firmy są energooszczędne, sprawdzają się w różnorakich warunkach i są powszechnie dostępne w wielu państwach.

Jako firma, Fernox działa w czterech odrębnych dziedzinach:

  • Chemiczne uzdatnianie wody – inhibitory orazśrodki czyszczące aż po tłumiki do kotłów oraz uszczelniacze.
  • Tradycyjne produkty instalacyjne – pasty i środki lutownicze oraz pasty uszczelniające.
  • Akcesoria – pompy, także odkamieniacze oraz filtry.
  • Technologie odnawialnych źródeł energii -preparaty oraz środki czyszczące do pomp ciepła i systemów solarnych.

Wybitne osiągnięcia firmy Fernox są wynikiem jej przywiązania do obszernych, własnych badań oraz dążenia do ciągłego rozwoju. Doprowadziło to do powstania innowacyjnych produktów, które umożliwiły firmie Fernox uzyskać czołową pozycję, jako jedyna swojego rodzaju firma działająca na całym obszarze i przekraczająca granicę tradycyjnego rynku grzewczego. Firma zwraca również uwagę na coraz ważniejszą sferę technologii odnawialnych źródeł energii ze szczególnym uwzględnieniem systemów solarnych oraz gruntowych i powietrznych pomp ciepła.

SEBIK Piotr Kukliński Sp.K.

ul. Przędzalniana 8
15-688 Białystok

tel. 500 242 282