SEBIK Piotr Kukliński Sp.K.

ul. Przędzalniana 8
15-688 Białystok

tel. 500 242 282

GeniaAir Tek

Powietrzna pompa ciepła o małych rozmiarach i budżecie, a dużej wydajności

  • Ekonomiczna pompa ciepła, idealna do nowych domów
  • Dba o Twoje ogrzewanie, ciepłą wodę, a nawet chłodzenie
  • Zarówno jednostka wewnętrzna, jak i zewnętrzna są zaskakująco małe
  • Elegancka wieża hydrauliczna – oznacza, że nie musisz jej ukrywać
  • Może zapewnić ciepłą wodę, której potrzebuje nawet duża rodzina
  • pompy ciepła

Idealne, gdy chcesz zaoszczędzić miejsce i pieniądze

Niezależnie od tego, czy Twoim nowym domem jest dom jednorodzinny, segment czy mieszkanie, GeniaAir Tek jest idealnym wyborem, ponieważ oszczędza miejsce i jest ekonomiczna w eksploatacji. Oferuje to, co najlepsze z obu światów. Kiedy na zewnątrz jest zimno, skutecznie dostarcza ciepło, z doskonałą klasą energetyczną A++/A+++. Tymczasem w cieplejszych miesiącach letnich może zapewnić przyjemny letni chłód. Nawet jeśli temperatura na zewnątrz sięga 48°C. GeniaAir Tek została również zaprojektowana do pracy z panelami słonecznymi i systemami fotowoltaicznymi.

Pompa na tyle mała, że znajdziesz na nią miejsce bez problemu

GeniaAir Tek to nasza najmniejsza pompa ciepła typu powietrze-woda o powierzchni rzutu zaledwie pół metra kwadratowego. Dzięki temu z łatwością zmieści się w każdym ogrodzie lub na podwórku, a na dodatek można ją ustawić dość daleko od jednostki wewnętrznej (do 40 m linii chłodniczej).

Dobrze wyglądająca i łatwa do umiejscowienia

W domu będziesz potrzebować jednostki wewnętrznej, np. centrali grzewczej GeniaSet Tek. Zawiera zarówno zasobnik ciepłej wody, jak i grzałkę rezerwową. Wygląda podobnie do lodówki i będzie pasować do każdej kuchni lub pomieszczenia gospodarczego. Wszystkie złącza znajdują się na górze, dzięki czemu można ją ustawić przy ścianie lub we wnęce, a nawet w szafce kuchennej.

Dużo ciepłej wody dla Twojej rodziny

190-litrowy zasobnik w naszej centrali grzewczej zapewnia wystarczającą ilość ciepłej wody dla czteroosobowego gospodarstwa domowego. A dzięki sprytnej technologii podgrzewa wodę o 25% szybciej niż porównywalnye systemy. To świetna wiadomość w przypadku, gdy zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest wysokie.

Jeśli zużycie ciepłej wody jest jeszcze większe, możesz połączyć nasz naścienny moduł hydrauliczny z szeroką gamą zasobników ciepłej wody, aby zwiększyć wydajność. W rzeczywistości taka kombinacja może dostarczyć 500 i więcej litrów ciepłej wody. To wystarczy dla ośmiu osób.

Wszystko sterowane z aplikacji

Aplikacja MiGo Link umożliwia sterowanie całym systemem za pomocą smartfona. Jest łatwa w konfiguracji i możesz na bieżąco dostosowywać indywidualne ustawienia. Na przykład gdy zdecydujesz się przedłużyć urlop możesz zdalnie wyłączyć ogrzewanie. Proste, aplikacja MiPro pozwala przejąć kontrolę.